Hlavní navigace

RegioJet spustí novou linku. Povede přes Budapešť, Szeged, Arad a Temešvár

Sdílet

Od 28. června budou autobusy dopravce RegioJet jezdit na nové lince Praha – Budapešť – Szeged – Arad – Temešvár.

Nová linka spojí Prahu, Brno a Bratislavu s Aradem a Temešvárem v Rumunsku ale také s 3 destinacemi v Maďarsku, kde autobusy zastaví v Budapešti centru, v Budapešti na letišti Ference Liszta (Terminál 2) a v jihomaďarském městě Szeged.

Autobusy budou vyjíždět z Prahy v 7 hodin (Brno odjezd 9:30 hod, Bratislava odjezd 11:15) s večerním příjezdem do Aradu (20 hod) a Temešváru (20:55). V opačném směru pak podobně – ráno bude odjíždět autobus RegioJet z Temešváru (v 9 hodin) a z Aradu (v 10 hodin) s odpoledním příjezdem do Bratislavy (v 16:45 hodin), večerním do Brna (v 18:30 hodin) a do Prahy (ve 21 hodin).

Linka bude provozována 3× týdně – ve směru do Rumunska vždy ve středu, pátek a neděli a v opačném směru z Rumunska pak v pondělí, čtvrtek a v sobotu.

V dohledné době plánuje dopravce linku také do ukrajinského Lvova a od 12. června dojde také k zahájení linky na trase do Strakonic, Vimperku a Pasova.

Předprodej jízdenek bude spuštěn tento týden přes české i internetové stránky, stejně jako na všech prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY v ČR a na Slovensku a současně u smluvních prodejních partnerů, kteří prodávají jízdenky na mezinárodní autobusové spoje RegioJet.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).