Hlavní navigace

RegioJet nabízí omezený počet zvýhodněných jízdenek

Sdílet

Gabriela Hájková 16. 10. 2012

Do 22. října nabízí dopravce RegioJet na trase Ostravsko – Praha jízdenky za 145 Kč a na trase Olomouc – Žilina jízdenky za 70 Kč. Ty platí na spoje od 29. 10. do 8. 12. Akce je omezená a platí zhruba pro prvních 4 tis. jízdenek. K nákupu nepotřebujete žádný slevový poukaz.

 V prodeji jsou jízdenky na vlaky IC RegioJet – například pro trasy Ostrava – Praha, Olomouc – Praha či Havířov – Praha, vše za jednotou cenu 145 Kč; případně pro trasu Žilina – Olomouc za 70 Kč. Za tuto cenu lze koupit jízdenky také z či do Hranic na Moravě, Zábřehu na Moravě, Ústí nad Orlicí a Pardubic. Nabídka platí i pro cesty v kombinaci vlaků IC RegioJet a autobusového spoje do Zlína, uvádí zpráva dopravce s tím, že jízdenky můžete zakoupit na prodejních místech a přes internet. 

Jízdenky není možné vrátit ani změnit. V rámci jednoho nákupu je možné koupit maximálně jízdenku pro dvě osoby. O dostupnosti zlevněné jízdenky na daný spoj dozvíte tak, že při jeho zadání se na displeji objeví právě akční cena.V případě, že se objeví cena standardní, znamená to, že jsou jízdenky Žlutá bomba na daný spoj vyprodány nebo nejsou v nabídce.

Příklady cen jízdenek: 

Ostrava – Žilina jen 70 Kč
Ostrava – Olomouc jen 70 Kč
Čadca – Olomouc jen 70 Kč
Žilina – Olomouc jen 70 Kč
Havířov – Žilina jen 70 Kč
Ústí nad Orlicí – Praha jen 145 Kč
Zábřeh na Moravě – Praha jen 145 Kč
Olomouc – Praha jen 145 Kč
Zlín – Praha jen 145 Kč
Hranice – Praha jen 145 Kč
Ostrava – Praha jen 145 Kč
Havířov – Praha jen 145 Kč
Pardubice – Ostrava jen 145 Kč
Hranice na Moravě – Žilina jen 70 Kč

zdroj: RegioJet

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).