Spočítejte si...

Zavřít

Raiffeisenbank získala od Citibank přes 200 tisíc klientů

Koupě a převedením retailového bankovnictví Citibank získala Raiffeisenbank do svého portfolia 210 979 klientů. Vyplývá to kupní smlouvy banky.

Jde o souhrnné číslo všech retailových klientů, tj. majitele soukromých běžných účtů, držitele kreditních karet a majitele specializovaných podnikatelských účtů (advokáty, lékaře apod.)

Počet klientů Raiffeisenbank nezveřejňuje. Při fúzi s eBankou v roce 2008 do Raiffeisenbank přišlo odhadem 250 000 klientů. Při odkupu spotřebitelských úvěrů od Citibank v roce 2010 získala odhadem dalších necelých 13 000 klientů. V současné době by Raiffeisenbank mohla mít hrubým odhadem okolo 650 000 klientů.

UniCredit Bank spouští první kiosky. Budou otevřené i večer a o víkendu Pozor na falešné zámečníky. Své peníze už neuvidíte        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
4. 3. 2016 21:20 Nový

Taky se mi přihodilo

celé vlákno

Tak yjsem byl převeden. Na Citi Bank jsem si nemohl stěžovat. Ovšem mám i dobré zkušenosti s Reiffkou. Uvidíme. Pakliže nebude nějak zásadně měnit směr větru, nebál bych se toho. Pakliže ano, šel bych jinam.

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
5. 3. 2016 9:34 Nový

Re: Taky se mi přihodilo

celé vlákno

no nevim nevim, treba uz se raifka probrala, ale par let zpatky sem u ni byl a musim konstatovat, ze raifka byla prebornik za poplatky za kde co a postupne pomalinku polehoucku pribyvali nenapadne dalsi... tak uvidite jaka bude realita

Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
6. 3. 2016 9:57 Nový

Re: Taky se mi přihodilo

celé vlákno

Ano, to je sice pravda, ale já jsem si u nich do určité míry vynutil všechno zdarma. Nabízeli mi třeba velmi usilovně a neodbytně kreditku zdarma, ale bez IB. Tak jsem řekl, že dneska mají všechny normální banky IB zdarma a bylo. Dostal jsem to na rok zdarma taky. To samé s kontem. Jak to bude ovšem v případě převzatých retailových klientů CB, to nevím.
No, v nejhorším případě bych se stáhnul do své mateřské ČS, kde mám všechno zdarma pořád. Ale bylo by mi líto těch odměn na CitiLife kartě. Ale podle současného vývoje to ale asi stejně všechno půjde k ledu.