Hlavní navigace

Představenstvo Modré pyramidy se rozšíří ze tří na čtyři členy

Sdílet

Veronika Němcová 27. 1. 2020

Od března nastanou v představenstvu Modré pyramidy změny. Původní tříčlenné představenstvo se rozšíří na čtyřčlenné. Od 1. března bude novým členem boardu Jaroslav Ševčík, který bude mít zodpovědnost za řízení rizik a vymáhání a za schvalování a čerpání úvěrů.

Jaroslav Ševčík (01/2020)
Autor: Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Jaroslav Ševčík (01/2020)

Dalším novým členem bude od 1. dubna Vladimír Pojer, který bude mít na starosti finance, administraci a správu spořících produktů, rozvoj aplikací a řízení změn a příjem a zpracování dokumentů. Dosavadní člen představenstva Ladislav Šilha odchází do Komerční banky. Změny v představenstvu Modré pyramidy standardně podléhají schválení ze strany České národní banky.

Nejzásadnější změnou je to, že se představenstvo Modré pyramidy rozšíří na čtyři členy. Novým členem bude Jaroslav Ševčík, který je v Modré pyramidě od června 2019 a díky jeho proaktivnímu a strategickému řízení se již podařilo realizovat několik významných změn. Jmenování člena představenstva zaměřeného na řízení rizik je v souladu s klíčovou rolí řízení rizik při rostoucím objemu poskytnutých úvěrů, říká Pavel Jirák, generální ředitel Modré pyramidy.

Vladimír Pojer (01/2020)
Autor: Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Vladimír Pojer (01/2020)

Vladimír Pojer je zkušeným manažerem Komerční banky, kde působí přes 13 let. Prioritou Vladimíra bude především oblast rozvoje aplikací s ohledem na digitalizaci produktů Modré pyramidy. Věřím, že se nám společnou prací podaří potvrdit zásadní roli Modré pyramidy při plnění přání klientů v oblasti bydlení.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).