Hlavní navigace

Poštovní spořitelna má nový web. Skřítci na něm zůstali

Sdílet

Jiří Hovorka 14. 9. 2018

Poštovní spořitelna spustila nové webové stránky na adrese www.postovnisporitelna.cz. Podle banky samotné mají za cíl lépe vyjadřovat její hodnoty: jednoduchost, férovost a dostupnost. 

Stávající portál erasvet.cz fungoval přes osm let, adresa je přesměrovaná na novou. Stránky potřebovaly oživit z hlediska designu i s ohledem na responzivitu, resp. zobrazení na tabletech a chytrých telefonech, říká Přemysl Hanzelka, zodpovědný za vedení Segmentu Poštovní spořitelny.


Autor: Poštovní spořitelna

Náhled na nový web.

Dodává, že uživatelé se i nadále budou na stránkách setkávat s Poštovními skřítky. Skřítci samozřejmě nemohou chybět. Naši klienti si je vyloženě oblíbili. Rodina skřítků ztělesňuje identitu Poštovní spořitelny jako přátelské a dostupné značky pro všechny, říká Hanzelka.

Vše důležité se banka ze skupiny ČSOB snaží na novém webu podat ve formě krátkých, ale jasných sdělení. Detail produktu je uzpůsoben pro dva typy uživatelů – jak pro uživatele, kterým stačí základní info o produktu a hned chtějí mít možnost produkt sjednat, tak i pro uživatele, kteří chtějí detailnější informace včetně ceníků, podmínek a mnoho dalšího, vysvětluje Jiří Prokeš z agentury MindStream, která na návrhu nového webu spolupracovala.

Tip: Láká vás auto do zásuvky? Tyhle elektromobily můžete mít hned

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).