Hlavní navigace

Poplatky za vedení úvěrového účtu se začnou vymáhat hromadně

Sdílet

Gabriela Hájková 24. 1. 2013

O sporu o poplatky za vedení úvěrového účtu jsme vás podrobně informovali v rozhovoru s iniciátorem sporu článkem Každý se musí o zaplacené bankovní poplatky poprat sám, vzkazuje právník

Zvýšit tlak a zabránit dalšímu placení těchto poplatků se nyní snaží i server bankovnipoplatky.com, který umožňuje se přidat k jejich hromadnému vymáhání. Připojit se můžete přes webový formulář.

Za uplynulý půlrok přiměl spotřebitelský tlak banky k tomu, aby začaly měnit své sazebníky a rušit neplatný poplatek. Banky couvají z řízení před finančním arbitrem a vracejí klientům dosud uhrazené tisíce, ustupují však pomalu a mnohdy jen částečně. Poplatek stále účtují statisícům klientů. Banky spoléhají na to, že uspokojí jen pár nejaktivnějších a dál budou zbytku občanů protiprávně účtovat předmětný poplatek. Je čas spojit síly a přitvrdit, vysvětlil Patrik Nacher,  majitel portálu www.bankovnipoplatky.com. 

Pokud se chcete k iniciativě přidat, stačí se zaregistrovat na formuláři a následně budete na zadaný e-mail informováni o tom, jaký bude postup. Vyplnění údajů do formuláře je nezávazné. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).