Hlavní navigace

Pillow pojišťovna nově umí online prodej, zatím pro autopojištění

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 29. 4. 2020

Pillow pojišťovna (pillow je anglicky polštář) nově spustila online sjednávání autopojištění. V souvislosti s koupí původní PRVNÍ klubové pojišťovny loni online sjednávání skončilo a pojišťovna poté pracovala nejen na nových produktech, ale i na nových systémech pro jejich sjednávání.

Jako první online distribuční kanál přidala zprostředkovatele pojištění, kdy 16. března 2020 spustila prodej přes ePojištění.cz. Od pátku 24. dubna 2020 přibyla také možnost online sjednání přímo na webu pojištovny. Ostatní partneři pojišťovny do distribuce postupně nabíhají. Do té doby uměla pouze sjednání havarijního pojištění přes vlastní mobilní aplikaci.

Do budoucna bude spuštění on-line prodeje ve stejný okamžik jako uvedení produktu. Zatím jiné nemáme, ale už na nich pracujeme, komentuje pro Měšec.cz Martin Podávka, tiskový mluvčí Pillow pojišťovny. Pojišťovna má licenci pro neživotní pojištění a s dalšími produkty počítá, což Podávka potvrzuje: V dalších 12 měsících chceme nabídnout mj. pojištění majetku, odpovědnosti nebo úrazu.

Pillow pojišťovna u klientů vsází na jednoduché a férové podmínky. Pojistné podmínky máme nejméně o polovinu kratší než ostatní a žádné skryté háčky, uzavírá reakci pro Měšec.cz Martin Podávka.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).