Hlavní navigace

Operátoři k Vánocům nadělí data navíc nebo slevu na tarif či mobil

Sdílet

Gabriela Hájková 13. 11. 2015

Vodafone svým zákazníkům nadělí dvakrát 100 GB dat a televizní službu HBO Go na dva měsíce bez poplatku. K tomu také Vodafone roaming třikrát měsíčně bez poplatku a pro předplacené karty poloviční slevu na balíček Komplet v síti během šesti měsíců.

Klienti budou moci výhody využít pouze v případě, že si nainstalují aplikaci Můj Vodafone, která shrnuje informace o tarifech, výši účtů, využitých minutách a SMS apod. Pak budou moci získat od 15. listopadu do 15. ledna bezplatně balíček 100 GB dat.

Akční nabídka je pro nové i stávající zákazníky. Ti stávající ji mohou využít poté, co si aplikaci aktualizují na vánoční verzi.

Dárky bude nadělovat také společnost O2. Ta zákazníkům s tarifem nadělí vánoční bonus 500 až 3000 Kč podle toho, zda si jej navýší a o kolik (500 Kč nadělí operátor i bez navýšení). Podmínkou získání výhody je nákup LTE telefonu z vánoční nabídky. Bonus se následně rozpočítá do dvou let a bude se klientům odečítat postupně.

T-Mobile zase nabízí zlevněné vybrané mobilní telefony ( s LTE) pro klienty, kteří využívají paušál. Do konce ledna mohou zákazníci také využít mobilní TV bez poplatku a započtení takto využitých mobilních dat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).