Hlavní navigace

Obchod a marketing v ČSOB Penzijní společnosti povede Václav Lokaj

Sdílet

Gabriela Hájková 17. 5. 2021

Od června povede obchodní a marketingové oddělení ČSOB Penzijní společnosti Václav Lokaj.

Ve skupině ČSOB pracuje od roku 2003, přičemž po celou dobu se zde zaměřuje na oblast obchodu – nejprve v pobočkové síti jako retailový i firemní bankéř a posléze od roku 2008 v manažerských rolích. Od roku 2012 pracoval v centrálních útvarech, mj. jako projektový manažer útvaru Produkty a služby a zaváděl v ČSOB věrnostní program pro retailové klienty. O čtyři roky později začal vést tým segmentových manažerů se zaměřením na řízení retailového klientského portfolia a rozvoj spolupráce ve skupině ČSOB. V rámci této pozice je také součástí projektu integrace Českomoravské stavební spořitelny do skupiny ČSOB.

Řídí také aktivity spojené s věrnostním programem ČSOB a Poštovní spořitelny a motivačním programem pro retailové zaměstnance partnerských společností.

Na své nové pozici se Lokaj zaměří na činnosti spojené s probíhající digitalizací jednotlivých procesů Penzijní společnosti a portfolio management klientské báze. Dále bude mít za úkol zefektivnění interních procesů a pokračování ve sjednocování jednotlivých postupů ve spojení se skupinou ČSOB.

Marketing a obchod u ČSOB Penzijní společnosti přebírá Václav Lokaj
Autor: ČSOB Penzijní společnost, a. s.

Marketing a obchod u ČSOB Penzijní společnosti přebírá Václav Lokaj

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).