Hlavní navigace

O2 nabídne neomezené tarify také u pevných linek

Sdílet

Arsen Lazarevič 29. 8. 2014

Operátor O2 chystá v září pro pevné linky nový neomezený tarif s názvem " Volání bez zábran", se kterým budete moci neomezeně volat jak na pevné linky, tak i do všech mobilních sítí. K tomu také získáte 10 hodin volání zdarma do 26 zemí světa na mobilní i pevné linky, a to za cenu 749 Kč měsíčně. V případě, že uzavřete smlouvu na dva roky s internetem, pak cena tarifu klesá na 499 Kč:

Pevná linka má v českých domácnostech stále své důležité místo, a to hlavně u starších osob, pro které je symbolem bezpečí a neustálé dosažitelnosti. S našimi novými tarify cílíme naopak na mladší rodiny s dětmi. Neomezené volání totiž mohou využít všichni členové domácnosti, umožní jim zůstat v pravidelném kontaktu s rodinou nebo přáteli v zahraničí a zároveň výrazně ušetřit, říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2 Czech Republic.

Pokud se vám tarify zdají drahé, pak si můžete zařídit „Volání CZ 50 Kamkoliv“, kde získáte 50 minut volání do všech sítí (za 479 Kč a 149 Kč s internetem a smlouvou), nebo tarif „Volání O2 Neomezeně“, který umožni neomezené volání do sítí O2 (volání jak do těch pevných, tak mobilních za 549 Kč, respektive 249 Kč)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).