Spočítejte si...

Zavřít

O2 nabídne neomezené tarify také u pevných linek

Operátor O2 chystá v září pro pevné linky nový neomezený tarif s názvem " Volání bez zábran", se kterým budete moci neomezeně volat jak na pevné linky, tak i do všech mobilních sítí. K tomu také získáte 10 hodin volání zdarma do 26 zemí světa na mobilní i pevné linky, a to za cenu 749 Kč měsíčně. V případě, že uzavřete smlouvu na dva roky s internetem, pak cena tarifu klesá na 499 Kč:

Pevná linka má v českých domácnostech stále své důležité místo, a to hlavně u starších osob, pro které je symbolem bezpečí a neustálé dosažitelnosti. S našimi novými tarify cílíme naopak na mladší rodiny s dětmi. Neomezené volání totiž mohou využít všichni členové domácnosti, umožní jim zůstat v pravidelném kontaktu s rodinou nebo přáteli v zahraničí a zároveň výrazně ušetřit, říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2 Czech Republic.

Pokud se vám tarify zdají drahé, pak si můžete zařídit „Volání CZ 50 Kamkoliv“, kde získáte 50 minut volání do všech sítí (za 479 Kč a 149 Kč s internetem a smlouvou), nebo tarif „Volání O2 Neomezeně“, který umožni neomezené volání do sítí O2 (volání jak do těch pevných, tak mobilních za 549 Kč, respektive 249 Kč)

E.ON zdražuje paušální poplatek za odběrné místo ČOI: Pozor na "antišmejdy". Jsou to ještě větší šmejdi