Spočítejte si...

Zavřít

O nešťastné klienty HSBC Bank stojí konkurence a nabízí jím výhody

Všichni klienti osobního bankovnictví české pobočky HSBC Bank, kteří musejí z rozhodnutí banky zrušit svoje účty, nemusí složitě hledat nové alternativy. Jako první přišla s nabídkou J&T Bank, která se zaměřuje na služby privátního bankovnictví.

Klientům, kterých se rozhodnutí HSBC Bank dotkne, banka bez poplatků otevře a povede běžné účty, vydá platební kartu a poskytne e-banking, uvádí se v tiskové zprávě banky.

Klienti služby HSBC Premier patří mezi bonitní a náročné klienty, kvalifikačním kritériem pro poskytnutí služby byl minimálně 1 milion korun uložený v depozitních produktech banky nebo v investicích. V ojedinělých případech nebylo podmínkou vložení financí, ale banka pak účtovala za balíček služeb měsíční paušálve výši 750 Kč. Lze proto očekávat, že J&T Bank nezůstane s nabídkou ojedinělá.

Podobnou nabídku služeb lze najít i u Citibank Europe, balíček služeb se jmenuje Citigold. Při splnění podmínky 1,5 milionu korun banka neúčtuje běžné transakční poplatky, v opačném případě stojí balíček služeb 500 Kč měsíčně. Speciální nabídku pro klienty HSBC Bank prozatím Citibank nemá.

Průmysl oproti loňsku propadl, meziměsíčně ale roste Pohonné hmoty budou o Vánocích levnější        
Lojzik
Lojzik (neregistrovaný) ---.34.broadband13.iol.cz
16. 12. 2009 18:27 Nový

žabaři

Ostatní banky si nic pro trosečníky z HSBC nepřipraví, vždyť to jsou tlustý zaprděný byrokratický úřady, kterejm trvá uherskej rok než se k něčemu rozhoupou.