Hlavní navigace

Novým obchodním ředitelem ČSOB Penzijní společnosti bude Ladislav Rokos

Sdílet

Veronika Němcová 26. 2. 2020

Novým obchodním ředitelem v ČSOB Penzijní společnosti byl s platností od 1. března 2020 jmenován Ladislav Rokos. Ten dosud působil jako manažer Řízení prodeje pro spotřební financování, hypotéky, platební komfort, fyzické osoby podnikatele a moderní technologie ČSOB. Ve funkci vystřídá Kristýnu St. James.

Nový obchodní ředitel ČSOB Penzijní společnosi Ladislav Rokos. (26.2.2020)
Autor: Československá obchodní banka, a. s.

Nový obchodní ředitel ČSOB Penzijní společnosi Ladislav Rokos. (26.2.2020)

Rokos se chce v nové funkci zaměřit na digitální strategii společnosti, včetně rozvoje on-line akvizic a digitalizace procesů, informovala banka. Útvar Design a prodej byl vytvořen v ČSOB Penzijní společnosti v polovině loňského roku, kdy se tehdejší obchodní útvar spojil s produktovým managementem a řízením klientského portfolia. 

Devětatřicetiletý Rokos začal v ČSOB pracovat v roce 2008 v útvaru Úvěrová architektura a spotřební financování, nejprve jako procesní a poté jako výkonný manažer. V roce 2015 převzal řízení agendy Produkt a služby – Payment comfort. Do čela Řízení prodeje pro spotřební financování, hypotéky, platební komfort, FOP a moderní technologie nastoupil jako manažer v dubnu 2017.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).