Hlavní navigace

Nový Fond kvalifikovaných investorů TBGF, plánuje výnos 3,58 % p.a.

Sdílet

Lenka Kašparová 18. 9. 2020

TBGF je novým fondem kvalifikovaných investorů s cíleným výnosem 3,58 % p.a. s konzervativním přístupem, o který bylo rozšířeno portfolio investičních příležitostí pro klienty Trinity Bank.Fond TBGF hodná investovat především do nemovitostí a státních a jiných dluhopisů. Prvním investorem fondu se stal Radomír Lapčík, zakladatel Trinity Bank. Čestným investorem TBGF pak Jaromír Jágr.

V období nízkých úrokových sazeb hledáme pro portfolio klientů nové příležitosti zhodnocení. Dlouhodobá stabilita a bezpečnost jsou našimi prioritami, uvádí Radomír Lapčík.

Trinity Bank za první pololetí roku 2020 dosáhla čistého zisku 31 milionů korun. Při porovnání s minulým rokem tak vykázala nárůst zisku o 23,1 %. Bilanční suma banky se blíží 18,5 miliardám korun, což je více než dvojnásobek ve srovnání s obdobím, kdy vstupila na bankovní trh. Objem vkladů se za první pololetí zvýšil z 14,1 miliardy na 16,3 miliardy korun. Počet klientů dosahuje dvacet pět tisíc. Plán zisku Trinity Bank na příští rok 2021 přesahuje částku 100 miliónů korun.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).