Hlavní navigace

Lidl má novou kartu Lidl Plus, láká na slevy

Sdílet

Lenka Kašparová 18. 9. 2020

Společnost Lidl 17. září 2020 spustila v Čechách novou digitální zákaznickou kartu Lidl Plus, kterou si můžete zdarma stáhnout v App Store a Google Play. Karta má podobu unikátního QR kódu, který stačí v průběhu markování zboží přiložit ke speciálnímu skeneru. Načítat se vám budou Lidl Plus ceny a slevové akce, které v Lidlu probíhají každý týden prostřednictvím letáku i speciální slevové kupóny.

V aplikaci se vám navíc také ukládají elektronické opisy papírových účtenek. Účtenky zůstanou trvale uložené v historii nákupů a výrazně tak usnadní reklamaci nebo vracení zakoupeného zboží, říká Michal Farník, jednatel společnosti Lidl.

V současné době je Lidl Plus kromě ČR aktivní ve 12 dalších zemích Evropy (Rakousko, Španělsko, Dánsko, Polsko, Německo, Nizozemí, Slovensko, Belgie, Lucembursko, Finsko, Velká Británie a Irsko). V programu je registrováno už více než 10 milionů uživatelů a Lidl očekává, že další budou v souvislostí s expanzí karty do nových zemí přibývat. Společnost slibuje, že v budoucnu budou majitelům karty přibývat další výhody.

Už nyní v aplikaci najdete navigaci do kterékoliv prodejny Lidlu, ale také zábavní prvky. Za každý nákup například dostanete stírací los. Společnost plánuje také další soutěže o exkluzivní ceny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).