Spočítejte si...

Zavřít

Novinka od ČSOB Leasing: Nejlevnější auto vyjde na 5313 Kč měsíčně

Společnost ČSOB Leasing začala nabízet operativní leasing pro spotřebitele, produkt prodává pod značkou Mobilita+. Měsíční splátka začíná od 5313 Kč, v tomto případě dostanete Forda Fiestu 1.25 Duratec (60 kW) a váš roční nájezd nesmí být vyšší než 10 000 km v 5letém období.

V ceně tohoto modelu je mj.

  • povinné ručení s limitem 62 mil. Kč
  • havarijní pojištění se spoluúčastí 5 %, min. 5000 Kč
  • pojištění skel do 20 000 Kč
  • silniční asistence platná v Evropě
  • náklady na pravidelný servis a poruchy
  • přezouvání pneumatik včetně jejich uskladnění
  • rozhlasový poplatek a silniční daň

„Hodnota zakoupeného vozidla s každým rokem užívání rychle klesá. K tomu se přidávají náklady na údržbu, opravy či pojištění. Pro řadu řidičů může být výhodnější a levnější si automobil zkrátka dlouhodobě pronajmout v operativním leasingu a neřešit dodatečné náklady či starosti,“ uvádí v tiskové zprávě Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva společnosti.

Výhodou operativního leasingu je, že po skončení pronájmu se nemusíte trápit prodejem vozu, jednoduše ho vyměníte za nový. O zbytek se postará leasingová společnost. Nevýhodou je, že auto vám nepatří, a to má vliv i na jeho používání v zahraničí, kamkoliv s ním nemůžete. Konkurencí operativního leasingu jsou i autopůjčovny, viz  Vyplatí se auto vlastní, půjčené nebo pronajaté?

Rychlé půjčky se tváří nevinně. Přitom rychle přibývá těch, kteří je nesplácí Ryanair končí s papíry, piloti dostanou iPady. Ušetří tím palivo        
vanasis
vanasis (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
30. 11. 2014 3:13 Nový

cože

celé vlákno

Jen 10 tisíc km se snad pomátli ne to snad najezdi kazdy

Pavel
Pavel (neregistrovaný) 213.29.2.---
16. 12. 2014 12:57 Nový

Re: cože

celé vlákno

No kromě toho, že je 10 000 Km fakt žalostně málo, tak i to auto samo o sobě je žalostný. Podlě mě klasický operativní leasing od jiných bank, nabízí myslím 20 000 Km ročně. Navíc, nevím jak vy, ale ta nabídka CSOB v porovnaní s tím co dostanete, je fakt nejlevnější, ale za normální auto si zaplatíte víc. Stačí použít online kalkulačky na leasing.

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) ---.etnetera.cz
23. 12. 2014 11:41 Nový

Re: cože

celé vlákno

Opravdu VB Leasing nabízí také operativní leasing pro fyzické osoby? Podle jejich webu to vypadá, že operativní leasing nabízí jen pro firmy. Díky za případnou odpověď.