Hlavní navigace

Nové pojištění od Lišky kryje okrasné rostliny i pojistné domy

Sdílet

Gabriela Hájková 20. 10. 2015

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) nabízí pojištění majetku a odpovědnosti od ČSOB Pojišťovny. Produkt kryje například i okrasné rostliny nebo zahraniční dekorace. Lze s ním krýt i pojízdný dům.

Novou pojistku můžete sjednat ve třech variantách Standard, Dominant a Premiant. Ty se liší cenou, rozsahem krytí rizik i pojistnými limity.

Balíček Standard obsahuje základní pojištění. To kryje tato rizika: požár, výbuch, úder blesku, pád letadla, vichřice, krupobití, zemětřesení, pád stromů a stožárů, tíha sněhu, vodovodní škoda, mráz, kouř, nadzvuková vlna, sesuv půdy a lavin, náraz vozidla, sklo „all risk“. Dále klient získá asistenční služby a může si připojistit i riziko odcizení a vandalismu nebo zkratu a přepětí.

Varianta Dominant obsahuje vše výše zmíněné a navíc také kryje riziko škod z atmosferických srážek a sklokeramickou desku. Balíček Premiant opět obsahuje vše z varianty Dominant a navíc kryje náklady při ztrátě vody, technické poruše a škodu ztratí-li se věci ze zavazadlového prostoru auta. Základní rozsah pojištění najdete na webu stavební spořitelny. Konkrétní výši limitů, výluky a další podrobnosti najdete v pojistných podmínkách.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 10. 2015 5:13

    Pogy (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Chtělo by to psát za střízliva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).