Hlavní navigace

Nezaměstnaní z Třebíčska mohou najít práci na veletrhu Fortel

Sdílet

Gabriela Hájková 23. 5. 2017

Nezaměstnaní z Třebíčska si mohou najít práci na veletrhu Fortel 2017, který se bude konat  ve dnech 26. – 27. 5. 2017 v Borovině (areál továrny v Borovině, Třebíč). Pracovní pozice zde nabídnou hlavně zaměstnavatelé z oblasti strojírenství, stavebnictví či energetiky.

Návštěvníci by zde měli získat přehled o tom, co v dnešní době firmy v tomto kraji potřebují a o jaké profese mají zájem. Na místě bude možné také absolvovat přijímací pohovor. Pro tyto případy doporučujeme všem, kteří mají opravdu vážný zájem najít práci, aby si s sebou vzali občanský průkaz a také životopis, eventuálně další doklady o dosaženém vzdělání či předchozí praxi, uvedl ředitel Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Třebíči Lubomír Kundela.

Podle kterého bude poptávka hlavně po technických profesích. Zaměstnavatelé budou hledat například pracovníky ve strojírenství a energetice – konstruktéry, technology a projektové pracovníky, svářeče a zámečníky, pracovníky pro obsluhu výrobních strojů či pro oblast stavebnictví (zednické a stavební práce), dodal.

Součástí akce bude i poradenství od zástupců Úřadu práce ČR. Na veletrhu se budou prezentovat také střední školy z regionu.

Vstup pro návštěvníky je zdarma. Po oba dny bude zájemcům k dispozici kyvadlová autobusová doprava.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).