Hlavní navigace

Na Karlovarsku proběhnou dvě burzy práce. Volných míst je mnoho

Sdílet

Během května 2018 se v Karlovarském kraji uskuteční dvě burzy práce. První bude už tuto středu, 16. května v Ostrově na adrese Klínovecká 1407. Další burza se pak uskuteční ve středu 23. května v Chebu, a to na adrese Svobody 207/52. Burzy proběhnou vždy mezi 13. a 16. hodinou.

V Ostrově se představí 8 zaměstnavatelů a v Chebu další 4. V nabídce budou volná místa v lázeňství, zdravotnictví, sociálních a poštovních službách, velkoobchodu, maloobchodu a v oblasti automobilového průmyslu. Zaměstnavatelé budou poptávat především poštovní doručovatele a pracovníky u přepážek, operátory výroby, číšníky/servírky, maséry, pokojské, kuchaře, pečovatele, sociální pracovníky, dozorce a vychovatele vězeňské služby, pomocný personál ve zdravotnictví, kontrolory kvality, manipulační a montážní dělníky v automobilovém průmyslu či administrativní pracovníky.

I tato burza je však určena i absolventům a dalším, kteří by měli zájem o zkontrolování životopisu či se chtěli poradit, jak zvládat pohovory a napsat motivační dopis.

Pořadatelem je Úřad práce ČR.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).