Hlavní navigace

Na Českobudějovicku proběhne Burza práce. Zájem je především o technické profese

Sdílet

V Českých Budějovicích se bude konat další Burza práce. Pořádá ji Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, a to ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou a Krajskou pobočkou ÚP ČR v Českých Budějovicích. Samotná Burza se bude konat ve středu 28. března  2018, a to od 9.00 do 12.30 hodin v DK Metropol na Senovážném náměstí 2, v kruhovém sále v 1. patře.

Na Burze bude řada zaměstnavatelů z celého regionu, kteří shánějí pracovníky zejména do oblasti strojírenství, elektrotechniky či stavebnictví. Kromě toho budou k dispozici informace o tom, co v současné době zaměstnavatelé poptávají a o jaké další profese je zájem. V případě zájmu pak můžete absolvovat i základní přijímací pohovor.

Zváni jsou i studenti a žáci škol, kteří se zde mohou setkat s firmami Českobudějovického regionu, s jejichž zástupci si budou moci dojednat praxi nebo své první zaměstnání, upozorňuje ředitel Krajské pobočky ÚP ČR v Českých Budějovicích Ivan Loukota.

Budete mít možnost si vyzkoušet, jak probíhá pracovní pohovor a absolvovat dva mini semináře s názvem Správná příprava na pracovní pohovor včetně gestikulace a Jak správně spravovat sociální sítě (Facebook) s ohledem na své budoucí zaměstnání.

Součástí akce bude i poradenství, které budou poskytovat zástupci Úřadu práce ČR. Vstup na celou akci je bezplatný.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).