Hlavní navigace

MPSV spustilo web o sociálním bydlení. Nabízí informace o finanční podpoře a práci

Sdílet

Ministerstvo práce a sociálních věcí zřídilo ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a Ministerstvem vnitra internetové stránky www.socialnibydleni.mpsv.cz. Reaguje tím na téma sociálního bydlení, které bývá často diskutováno.

Je důležité, aby se měli občané v případě životních a existenčních problémů kam obrátit a získat potřebné informace. Jsem ráda, že se nám nyní podařilo ve spolupráci s příslušnými resorty spustit internetové stránky, kde jsou potřebné informace k dispozici, uvedla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová.

Internetové stránky jsou určeny pro občany, obce a neziskové organizace a poskytuje fakta spojená s finanční podporou v bydlení, sociálními dávkami na bydlení, sociální prací, sociálními službami či s investiční podporou sociálního bydlení v ČR. Jsou zde také sdíleny zkušenosti ze šestnácti obcí ČR a jejich rozdílným přístupem k sociálnímu bydlení. Kromě zveřejňovaných aktualit, výzkumů a řady dalších dokumentů je zde také poskytována přímá pomoc prostřednictvím odpovědí na tzv. „často kladené dotazy“.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).