Hlavní navigace

Volkswagen Financial Services dává k vybraným vozům bezplatně servisní balíček

Sdílet

Veronika Doskočilová

Pokud si pořídíte vůz Volkswagen Golf nebo Touran a budete jej financovat skrze Volkswagen Financial Services, získáte bezplatně servisní balíček až na 5 let. V případě, že si vyberete jiný model, obdržíte příspěvek ve výši 14 520 Kč na pořízení balíčku. 

Servisní balíčky kryjí náklady spojené s předepsanou údržbou vozu, jako jsou inspekční prohlídky, výměny oleje, či případné opravy z důvodu běžného opotřebení, a to v autorizovaných servisech Volkswagen v ČR. Se značkovým financováním klient tento balíček pro modely rodiny Golf a Touran získá zcela zdarma na 5 let, nebo do nájezdu 60 000 km, podle toho, co nastane dřív, uvádí k akci Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services.

Součástí měsíčních splátek je i značkové Volkswagen Pojištění zahrnující jak havarijní pojištění s 5% spoluúčastí, tak i povinné ručení s uznáním bonusů například za bezeškodní průběh dosavadních pojištění. Samozřejmostí jsou i doplňková pojištění, jako je pojištění skel či GAP pojištění. Součástí jsou rovněž asistenční služby.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Žádné názory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).