Hlavní navigace

Mobilní aplikace poradí, kde na zadané trase natankujete nejlevněji

Sdílet

Gabriela Hájková 25. 11. 2015

Společnost CCS spustila novou verzi mobilní aplikace Tank Navigator (za její stažení nic neplatíte), která umožní vyhledávat čerpací stanice podle ceny pohonných hmot přímo na zadané trase (zahrnuje většinu čerpacích stanic v ČR, ne úplně všechny a asi polovinu čerpacích stanic na Slovensku).

V aplikaci můžete vyhledávat čerpací stanice dle ceny, vzdálenosti, typu paliva či vybraného řetězce, zobrazit je na mapě a pomocí GPS se k nim nechat navigovat. Informace jsou denně aktualizovány. Aplikace zobrazí také další akceptační místa CCS karet, konkrétně parkoviště, myčky, autoservisy a pneuservisy.

V aplikaci si můžete hledat čerpací stanice dle ceny po vaší trase
Autor: CCS

V aplikaci si můžete hledat čerpací stanice dle ceny po vaší trase

Aplikace, která funguje na operačních systémech Android i iOS (stáhnete na Google Play nebo App Store nebo na webu CCS přes QR kódy), už funguje nějakou dobu, ale starší verze vyhledávala čerpací stanice a jejich ceny pohonných hmot pouze podle aktuální polohy nebo vybrané oblasti do 30 kilometrů.

Registrovaní řidiči zde najdou také informace o speciálních akcích, například o slevách na myčky či doplňkové produkty, které mohou uplatnit při platbě CCS kartou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).