Spočítejte si...

Zavřít

mBank za doporučení rozdává vouchery na 100 EUR na ubytování v hotelu

mBank rozdá stávajícím i novým klientům, kteří si zde do 31. srpna nově založí mKonto či mKonto Business nebo požádají o úvěr, voucher v hodnotě 100 EUR. Ten mohou klienti uplatnit v určených hotelech v Čechách i dalších vybraných zemích EU. (Počet voucherů je omezen, banka však neuvádí, kolik jich je k dispozici.)

Akce opět podporuje zakládání produktů na doporučení, proto je nutné při zakládání uvést telefonní číslo stávajícího klienta, který novému banku doporučil a které má registrované u mBank. Podmínky akce najdete na webu banky.

Voucher je možné uplatnit kromě České republice například i na Slovensku, v Maďarskou, Rakousku, Švýcarsku, Německu nebo ve Francii (celkem 10 zemí EU). Vouchery mají dvouletou platnost do 30. černa 2017.

Cestovní poukaz vydává společností Connex Marketing, která také stanovuje podmínky využití.

Na dovolenou natankujte plnou nádrž. V zahraničí neušetříte Za pohonné hmoty mírně ušetříte, krach Řecka je ještě více zlevní        
dal
dal (neregistrovaný) 46.231.78.---
2. 7. 2015 14:29 Nový

Akce „mKlub III 2015“

Pravidla a podmínky akce „mKlub III 2015“ stojí za přečtení, protože pak se dá spíše pochopit, jak je to nevýhodná akce.
Princip je v tom, že rakouská cestovka nabízí POUZE dvoudenní pobyty (resp. 2 noci ve dvoulůžkových zařízeních pro 2 osoby) za poměrně vysoké ceny. Což je doba na dovolenou nesmyslně krátká, jako víkendový pobyt v drtivé většině případů moc daleko. Pokud chci někde něco poznat, tak kvůli tomu nestrávím na cestě tam a zpátky téměř stejný čas (sice nadsázka, ale ne zas tak velká), jaký mám vyhrazený pro pobyt! S výjimkou tuzemských pobytů. A pokud bych chtěl v tom místě zůstat déle, pak se jedná opravdu o nadstandardní ceny pobytu.
Pokud si chci užít služeb, tak kvůli tomu nepojedu přes třetinu Evropy, rozmazlovat se masážemi se mohu i v tuzemsku. A pokud chci poznat nějaký kraj, památku, pamětihodnost, tak se jdu kochat do exteriérů a nepotřebuji k tomu postel s nebesy a komorníka za dveřmi.
Zkráceně - získejte 100 € za něco, co vás přijde draho. Ostatně profesor Zelí (viz Šimek a Grossmann) také nechtěl slevu zadarmo.

Honza malem kralem
Honza malem kralem (neregistrovaný) ---.o2.cz
2. 7. 2015 14:52 Nový

Dalsi akce...

Hlavne je na tom videt, jak je mBank bezradna. Nekolik let to s ni jde z kopce, misto aby se zlespovala, tak je horsi a horsi a klienti hromadne odchazi. Az do letoska jsem u nich mel ne moc pouzivany ucet, ale po zmene ceniku jsem u nich ucet zrusil uplne, manzelka zrovna tak. Podle ruznych diskuzi je to asi bezny jev, tak neni divu, ze se snazi nalakat koho muzou. Uz je to ale takova zoufalost a banka pujde k sipku.

fialka
fialka (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
6. 7. 2015 5:37 Nový

akce pro bohace

Zprvu to vypadalo lakave. Po zhlednuti cen za ubytovani, musim konstatovat, ze sleva 100 Eur je o nicem. Na dva dny nepojedeme do zahranici a tak jsme koukli na nabidku CR. Cena i po sleve je tak vysoka, ze bychom za ty penize i po sleve mohli jet na dovolenou jinam na tyden. Tahle akce je podvod, sleva je 100 eur, ale v predrazenych hotelech.