Spočítejte si...

Zavřít

mBank reaguje na konkurenci. Odchozí platby budou opět zdarma

Na mBank zřejmě zapůsobila nová konkurence (Zuno Bank, Fio banka, Equa Bank, Air Bank) a tak slovy klasika odvolává, co nařídila a nařizuje, co odvolala.

V tiskové zprávě oznámila: S platností od 15.11.2011 nabídne mBank všechny odchozí platby z běžného účtu mKONTO na účet v jiné bance v ČR zdarma. Veškerý platební styk v rámci České republiky tak bude pro klienty banky zcela zdarma.

Alespoň zčásti se tak vrací k původní nabídce, kdy byla skutečně bezpoplatkovou bankou, což se změnilo v létě 2010. Tehdy byla právě zpoplatněna (3 Kč) každá jedenáctá a další jednorázová platba na účet jiné banky v Česku.

Beze změny ale zůstává poplatková politika u výběrů z bankomatu. Za první tři výběry tak i nadále zaplatíte po devíti korunách, ty ovšem můžete vynulovat, pokud za měsíc utratíte kartou dva, tři respektive čtyři tisíce korun. Čtvrtý a další výběr je pak vždy za 35 korun.S hypotečním bankéřem si můžete nově sjednat schůzku "na síti" Zájem o úvěry na vzdělání či zdravotnické zákroky roste        
Vladimír Kutálek aura:88
14. 9. 2011 16:54 Nový

Hot a čehý

celé vlákno

Nejdříve si naštve spoustu běžných uživatelů opravdu doccela nízkým limitem 10 transakcí a nyní opět neomezeně? Jejich marketing fakt nechápu a to jsem jejich věrným klientem od začátku.

Milan
Milan (neregistrovaný) 95.140.242.---
14. 9. 2011 20:08 Nový

Re: Hot a čehý

celé vlákno

právě kvůli tomu jsem od nich odešel... nechápu je. ale už mají smůlu

Peter Michajlov´s fan
Peter Michajlov´s fan (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
14. 9. 2011 21:23 Nový

Re: Hot a čehý

celé vlákno

Omezení na deset mimobankovních příkazů bylo podle mě pitomé, ale já jsem za ten rok neplatil ani jednou - inkas, sipa a TP se omezení netýkalo. Bylo to ale tak nešťastně formulováno, že to možná vědělo jenom málo lidí.

Roman
Roman (neregistrovaný) ---.czso.cz
15. 9. 2011 8:42 Nový

mBank

Tohle se mBank povedlo. Zavedením poplatku odešli lidé, kteří to skutečně měli dost příkazů, takže teď má mBank náklady minimální, no a teď, kdy se mluví o nových bankách, je třeba se připomenout. Povolit převody zdarma banku bolí míň než výběry z bankomatů zdarma. No, a pokud se objeví někdo, kdo toho bude moc využívat, budeme to řešit individuálně, ne?

klient
klient (neregistrovaný) 193.179.220.---
15. 9. 2011 14:45 Nový

Re: mBank reaguje na konkurenci. Odchozí platby budou opět zdarma

Tak i těch 10 jednorázových příkazů zdarma pro normálního nepodnikajícího člověka myslím postačovalo, pokud připočtu zdarma trvalé příkazy a SIPO, ale potěší to. Co se týká výběru hotovosti, zmíním ne zcela známou možnost výběru hotovosti v některých obchodech a na čerpacích stanicích Euro-oil díky VISA kartě k běžnému účtu: http://www.mbank.cz/blog/article,255,visa-cash-back.html