Hlavní navigace

mBank nabízí za doporučení účtu celkově 1000 Kč

Sdílet

Arsen Lazarevič 6. 8. 2015

Pokud máte již založený účet u mBank a doporučíte ho svým přátelům či kamarádům, kteří zadají vaše číslo, můžete získat za doporučení 500 Kč, stejně jako 500 korun získá nový klient této banky. Celkově tedy 1000 Kč. Akce „Happy Week“ platí od 10 – 16. srpna.

Dále noví majitelé mKonta klienti získají úrok zvýhodněný úrok 2 % při zůstatku do 50 000 Kč po dobu prvních 6 měsíců. Noví žadatelé o půjčku také získají výhodu. Kromě voucheru na dovolenou od začátku srpna získá každý zákazník k nové mPůjčce poukaz v hodnotě 1 000 Kč, který může využít v internetovém obchodě Mall.cz.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 8. 2015 17:32

  Honza (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  To uz je proste zoufalost nad zoufalost. Zacinali paradne pak to slo totalne do kelu a ted uz paberkujou jak se da a stejne je jim to prd platny.

 • 8. 8. 2015 13:56

  patapuf007 (neregistrovaný) ---.sprintel.cz

  ... a nově zúročení 2% na dobu 6 měsíců při zůstatku do 50.000 Kč. Pouze nově zaktivovaným mKontům. Tady něco evidentně nehraje, je z toho na hony už cítit zoufalost.

 • 9. 8. 2015 18:47

  Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Byl jsem léta jejich klient. Přečkal jsem roky bez SIPA, další roky bez kontokorentu a dalších jinde běžných věcí. Trpěl jsem při vkladu hotovosti. A poslední rána pro mě byla to jejich nové IB. Měl jsem vcelku rád ty jejich staré strohé tabulky, ty nové létající barevné tvary nesnesu. A to ani zadarmo, i když už to zadarmo také není.
  Přitom by stačilo málo, dělat to jako jinde, tedy kvalitně, funkčně a ihned a také trochu vzít v potaz přání klientů. Proč prostě nespustí dvě verze IB. Stejně se ty databáze slévají někde na serveru v jednu.
  Proč musí být ta polská cesta tak trnitá a k ničemu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).