Hlavní navigace

Na čerpacích stanicích MOL můžete nově ušetřit na plné nádrži stovku

Sdílet

Na čerpacích stanicích MOL lze nově získat slevy při platbě kartami Maestro a MasterCard. Jedinou podmínkou je, aby karta byla registrovaná ve věrnostním programu   MasterCard Priceless Specials.

Členové tohoto programu získají zpět 1,5 % za každý nákup uhrazený platební kartou MasterCard nebo Maestro na čerpacích stanicích sítě MOL a Agip. Do konce září běží akce, kdy členové programu získají 3 %.

Sleva se vztahuje na pohonné pohonné hmoty či jakékoliv jiné zboží v prodejně na čerpací stanici MOL nebo Agip v České republice. Částka v hodnotě 3 % nákupu učiněného v srpnu a září a 1,5 % od října dál se držiteli karty načte na účet věrnostního programu. Následující měsíc obdrží tuto sumu automaticky zpět na účet u své banky či vydavatele karty.

Podmínkou je, aby celkový získaný bonus od všech partnerů programu dosáhl alespoň 100 Kč. Pokud měsíční bonus od partnerů programu nedosáhne této úrovně, zůstává na klubovém účtu a vyplatí se nejbližší měsíc po jeho dosažení, případně si jej může z účtu programu stáhnout sám manuálně. Více se se o tomto programu dočtete ve článku MasterCard a Visa: Plaťte naší kartou a dáme vám víc.

Pokud platební karta má již nějaký bonusový program, slevy se sčítají (s výjimkou karet GE Money Bank a jejího programu bene+). To znamená, že při použití např. kreditní karty Citi Life od Citibank její držitel získá do konce září celkově 5% slevu (2 % od Citi, 3 % od MasterCard), v případě kreditní karty Cetelem a volby věrnostního programu „Odměna za čerpání“, ve kterém si zvolí výhody pro obecně čerpací stanice, bude výše slevy 7 % (4 % od Cetelem, 3 % od MasterCard). Na plné nádrži v hodnotě 2000 Kč tak lze ušetřit až 140 Kč, minimálně však 60 Kč.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 12. 2015 13:36

    napilut (neregistrovaný) ---.laznenovaves.cz

    ke dnešnímu dni kreditní karta Citi life citi bank program specials nepodporuje

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).