Hlavní navigace

mBank nabídne svým klientům již brzy předschválené půjčky

Sdílet

Jiří Hovorka 26. 4. 2010

Banky momentálně lákají klienty převážně na zvýhodněné hypotéky. Samozřejmě ale chystají i některé produktové novinky, o kterých však zatím povětšinou mlčí.

Konkrétněji nám své plány poodhalila mBank, která by v horizontu několika týdnů měla stávajícím klientům začít nabízet předschválené úvěry. Na detaily jsme se ale zatím ptali marně. Všechny podrobnosti prozradím hned, jak to bude možné. Předpokládám, že už v průběhu nejbližších dní, říká pro server Měšec.cz zástupce mBank Matej Kubinec. Předschválené půjčky, které je možné načerpat přes internetové bankovnictví nabízejí již konkurenční banky – Česká spořitelna, ČSOB, GE Money Bank, Komerční banka, Poštovní spořitelna a Raiffeisenbank.

Novinku má i Evropsko-ruská banka, která již brzy nabídne vlastní platební karty Visa Classic a Visa Gold. Zítra očekáváme dodávku platebních karet ERB. Už, konečně, je budeme moci nabídnout našim klientům, vzkázala nám marketingová specialistka banky Irina Korčminská.

Novinku z oblasti spořicích účtů chystá UniCredit Bank, podrobnosti budou k dispozici v průběhu příštího týdne. Podobnou cestou půjde i Poštovní spořitelna. Na začátku května budou pokračovat změny v rámci uvedení nové produktové řady Era. Klienti Poštovní spořitelny se tak po představení nového Era osobního účtu mohou těšit také na výrazné změny v oblasti spoření, uvádí tisková mluvčí Denisa Salátková.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).