Hlavní navigace

mBank láká nové klienty na bonus až 1200 korun. Za doporučení dává polovinu

Sdílet

Jiří Hovorka 15. 10. 2018

mBank láká nové klienty na bonus ve výši až 1200 korun. Ti stávající pak dostanou za každého doporučeného nového klienta 600 korun. Akce začíná dnes a potrvá do 14. prosince 2018.

Pro získání bonusu až 1200 korun je třeba zažádat o mKonto nebo mKonto Business, do 30 dnů od podání žádosti uzavřít smlouvu o vedení účtu a konto aktivně využívat. mBank následně v době dalších šesti měsíců sledovat chování klienta na účtu. Sto korun za každý měsíc dostane ten, komu na účet přijde alespoň 7500 korun.

Dalších 20 korun lze získat za platbu kartou. V měsíci takto bude mBank ohodnocovat maximálně pět plateb. Maximální bonus je tak 200 korun za měsíc a lze ho získat v prvních šesti měsících v mBank.

Bonus klient získá za využívání konta počínaje měsícem následujícím po měsíci, kdy podepsal smlouvu o vedení účtu. Když si tedy mKonto zřídí v říjnu, odměny za transakce se mu budou počítat od listopadu.

Odměna ve výši 600 korun pak čeká na stávající klienty mBank, kteří mKonto nebo mKonto Business doporučí novému klientovi. Nový klient žádající o účet v žádosti musí uvést telefonní číslo doporučitele, které má stávající klient zaregistrované u mBank. Nárok na odměnu za doporučení vznikne v okamžiku, kdy nový klient podepíše smlouvu o vedení účtu. Maximálně je možné za doporučení získat 3600 korun.

Dle pravidel promo akce se odměna klientovi připíše maximálně do 60 dnů od posledního kalendářního dne měsíce, ve kterém byly splněny všechny podmínky akce. V rámci proklientského přístupu ovšem chceme bonus za zřízení nového účtu i odměnu za získání nového klienta vyplácet již o měsíc dříve, vysvětluje Zdeněk Rys, ředitel depozitních produktů v mBank.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 10. 2018 22:13

  Honza malem kralem (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jo jo, to je nase stara spatna mBank. Jako vsechno u mBank, jsou i pravidla pro ziskani bonusu posklada s X veci a zbytecne slozita. Pak se divi, ze se k ni lidi nehrnou...

 • 18. 10. 2018 21:30

  Robert (neregistrovaný) 178.17.80.---

  Ti Poláci se fakt zbláznili.
  Před lety jsem kvůli zhoršení a zesložitění podmínek a omalovánkového IB zrušil účet.
  Teď zase lákají dušičky a co vidíte - opět složité podmínky.
  Oni se fakt nepoučí, holt - jsou to Poláci :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).