Spočítejte si...

Zavřít

mBank hledá 20 000 nových klientů, za každého zaplatí 1200 Kč

mBank opět spustila akci, během níž vyplatí odměnu z každého nového doporučeného klienta. Za každého nového klienta, kterého doporučíte a založí si mKonto, dostanete 700 Kč. Nový klient od banky obdrží 500 Kč. Celkem lze doporučit bankovní účet max. 5 osobám, tj. získat můžete až 3500 Kč.

Podmínky jsou jednoduché. Stačí, když nově doporučená osoba při založení mKonta zadá identifikační číslo již existujícího zákazníka. A to je vše. Žádné skryté podmínky nejsou, ani minimální doba závazku. Přesné podmínky akce najdete na webu mBank.

Akce je časově omezená do 30. 11. 2014, nebo do dosáhnutí 20 000 nových zákazníků.

Equa bank věnuje k podnikatelskému úvěru tablet Maloobchod táhnou nahoru auta        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz
5. 11. 2014 9:36 Nový

A proč?

celé vlákno

Mám konto u mBank už hodně dlouho, v podstatě od jejich začátků, které nebyly ani jednoduché, ani slavné. Dost dlouho si tato banka tvrdě pěstovala pověst mizerného lowcostu a to že byla zadarmo nebyla přednost, ale nutnost. Ono chtít za jejich služby ještě nějaké poplatky by je položilo. Dodnes to není úplně ideální volba. Kdyby to bylo snadné, konto bych už dávno zrušil. Myslel jsem, že ho stačí třeba rok nebo dva nepoužívat, ale to ne. A chodit kvůli tomu na jejich centrum je opruz.
Přemýšlím, proč tak usilovně potřebují nové klienty? Jejich přednost, tedy konto zdarma je přece předchází ne?

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
5. 11. 2014 9:48 Nový

Re: A proč?

celé vlákno

No vzhledem k tomu, ze podminky teto akce nejsou prakticky zadne, tedy staci zalozit ucet a nevyuzivat, a i tak by mela byt odmena pripsana tak to se dela obvykle pred prodejem, kdy je treba "zvysit" hodnotu banky, tim ze ma vic klientu, i kdyz spousta z nich je neaktivnich ... Takze mozna je to tahle varianta