Spočítejte si...

Zavřít

Lovci nehod, tzv. crash hunteři a jimi "opravené" auto (video)

Pokud dojde k dopravní nehodě, může se vám snadno přihodit, že „náhodou“ pojede kolem jedna z „asistenčních“ služeb, která vám oproti plné moci kompletně zajistí opravu auta, likvidaci škody i náhradní vůz. Jak může vypadat taková oprava v praxi, ukazuje následující video od Allianz pojišťovny.

Následná škoda, způsobená na špatně opraveném automobilu, znamená obrovské riziko pro ty, kteří v něm cestují. Vzhledem k omezeným deformačním zónám i horším jízdním vlastnostem tak mohou být následky další havárie tragické. U automobilů opravovaných zásadně v autorizovaných servisech navíc nehrozí, že by jim Allianz náhradu opravy krátila. Platí to také u starších aut, s nimiž motoristé jezdí do neznačkových certifikovaných servisů Allianz, píše se v tiskové zprávě Allianz pojišťovny.

Když si odmyslíte očekáváné sdělení výrobce auta, abyste používali výhradně originální náhradní díly, je video varováním pro všechny, kteří by se chtěli upsat lovcům nehod. Problém není zdaleka jen ve způsobu provedení opravy, ale zvláště v tom, že společnost, která opravu nechala zajistit, deklarovala použití nových, originálních (a tedy dražších) dílů oproti skutečně použitým dílům z vrakoviště za zlomkovou cenu.

Můžete si i vy uplatnit slevu na vyživovanou manželku? Nemáte povinnost mít energetický průkaz budovy? Úřady začnou rozdávat pokuty        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
22. 3. 2013 11:32 Nový

Re: Vcera v Udalostech CT

celé vlákno

je to business jako kazdy jiny. Pracoval jsem kdysi u jedne z techto velkych pojistoven a tam byly primo vnitrni regule, ze se kazde pojisteni vzdy bud kratilo, pripadne jine pojistky byly prvne vzdy automaticky zamitnuty k plneni a teprve kdyz se klient ozval pripadne vyhrozoval soudem, tak se to zacilo resit a plnit. Budete se divit, ale plno lidi na to prvotni zamitnuti pripadne kraceni uz se neozvalo a vzdali to, a na tom se vydelavalo hodne penez. Jak rikam proste business jako vsude