Hlavní navigace

Leasingové aktivity České spořitelny bude nově řídit společnost Leasing České spořitelny

Sdílet

Lenka Kašparová 1. 4. 2021

Česká spořitelna se rozhodla zastřešit své aktivity v oblasti leasingu pod jednou společností. Do konce roku 2021 převezme veškeré tyto činnosti společnost Leasing České spořitelny. Ta se tak stane jedinou leasingovou společností spořitelny. Doteď řešily leasingové aktivity spořitelny společnosti sAutoleasing a Erste Leasing. Zatímco sAutoleasing se zabýval automobily, Erste Leasing se zaměřoval na oblast financování zemědělské a lesnické techniky. Obě firmy přitom řídil stejný management.

Prvním krokem ke spojení obou firem je konsolidování jejich obchodní činnosti. Od 1. dubna se název sAutoleasing mění na Leasing České spořitelny. Společnost bude nově financovat jak automobily, tak i zemědělskou a lesnickou techniku. Značka sAutoleasing na trhu financování dopravních prostředků do 3,5 tuny ale zůstává.

Pro oslovení našich klientů budeme stále využívat doublebrandovou komunikaci. Se značkou sAutoleasing se neloučíme, budeme s ní pokračovat v síti našich obchodních partnerů v oblasti prodeje nových a ojetých automobilů, vysvětluje Petr Vacek, předseda představenstev obou společností.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).