Hlavní navigace

LBBW Bank nabízí speciální produkt pro advokáty

Sdílet

Gabriela Hájková 24. 9. 2012

LBBW Bank nově nabízí speciální produkty pro advokáty. 

Klienti si tak mohou zřídit například tzv. Účet úschov. Ten slouží pro správu finančních prostředků třetích osob, které jsou odděleny od financí advokáta. Banka ho nabízí s úrokem 1,1 % p.a. a s možností získat poukaz na licenci pro autorizovanou konverzi dokumentů z datové schránky.

Dále je možné v nabídce najít IQ Profesní konto, což je podnikatelský účet poskytnutý spolu s účtem úschov bez poplatku. Umožňuje mít až tři vedlejší účty v cizí měně, úrokovou sazbu 0,5 % p.a., mezinárodní platební kartu a výběr ze všech bankomatů v ČR za 6,5 Kč. 

Spolu s IQ Profesním kontem banka poskytuje bezplatně také Konto 5 za 50, kde si konkrétní rozsah služeb volí sám klient (lze později změnit) a prostředky na účtu se úročí 1 % p.a. K účtu je také mezinárodní platební karta, výběry ze všech bankomatů v ČR za 6,5 Kč. 

Banka také založila novou sekci Kompetenční centrum pro svobodná povolání se specialisty spolupracujícími s profesními komorami a klientům nabídne i speciální produktové balíčky a služby za zvýhodněné ceny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).