Hlavní navigace

Kupte si čestný doktorát jen za 999 Kč. Platí i v Česku

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 31. 12. 2014

Chcete používat čestný doktorát Dr. h. c. za Vaším jménem? Je to velmi jednoduché! Těmito slovy začínal nabídkový spam e-mail zaslaný redakci Lupa.cz. A píše se v něm dál:

Na základě platné legislativy v USA je to skutečně možné. Čestný doktorát může udělit pouze řádně registrovaná a státem uznaná církevní organizace jako je například ta naše – Cambridge Learning Church & Institute se sídlem na Floridě. Naše organizace může čestný doktorát udělit každému kdo naší církevní organizaci proslaví, poskytne jí finanční dar, případně dar hmotný. Tento doktorát můžete používat ve Všech státech, ve kterých zákonná úprava užívání těchto doktorátů nezakazuje, mezi tyto státy, kde lze titul používat patří i Česká republika, Německo, Slovensko, Maďarsko a mnoho dalších.

Za zmiňovaných 999 Kč dostanete:

  • Doživotní propůjčení titulu Dr. h. c.
  • Originální diplom opravňující Vás titul používat (v angličtině)
  • Poštovné  je ZDARMA
  • Informace jak používat titul v ČR
Web Cambridgephd.us nabízející církevní doktorský titul. 30. 12. 2014
Autor: Dalibor Z. Chvátal

Web Cambridgephd.us nabízející církevní doktorský titul. 30. 12. 2014

Není to podvod, takový typ titulu skutečně lze získat. Pokud máte přebytečnou tisícovku, chcete se na vizitkách v hospodě chlubit titulem a nechat se jím od štamgastů oslovovat, tak jděte do toho. Víc od toho jinak nečekejte.

Titul šlo dokonce zakoupit na slevovém serveru v „akci“ za 999 Kč místo 2999 Kč. Nejde o žádnou novou metodu, jak z lidí dostat peníze. Stejný princip už popsala i Česká televize v reportáži z února 2013.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).