Koletsos: Řecko je bezpečné a ještě tam padají ceny

Řecko v minulém roce redukovalo vlivem krize své ceny dovolených od 15 do 30 %. S tímto tvrzením přišel představitel Řecké národní turistické organizace George Koletsos.

Krize pokračuje a já si myslím, že celý turistický průmysl si uvědomuje, že vlivem stávek a demonstrací se musí snížit ceny. Jsem si jist, že turisté budou moci prožít dovolenou za nižší ceny,
Koletsos je také toho názoru, že Řecko patří mezi nejbezpečnější destinace na světě: Koneckonců více než 90 % turistů míří do jiného města než do Atén, ve kterém probíhalo nejvíce stávek, dodal Koletsos

Koletsos také řekl, že se turismus podílí 16 %  na řecké ekonomice a je tam údajně zaměstnáno 19 % pracovní síly. Díky turismu vydělává Řecko 35 miliard eur. Značná část lidí na ostrovech se živí jen turismem, uzavřel Koletsos. 

Němci v automobilkách dostanou "intergalaktické prémie". V těch našich budou nejspíše desetinové Dnes naposledy můžete změnit penzijní fond. Jak to stihnout a který vybrat?        
Petr
Petr (neregistrovaný) ---.twikamdns.com
28. 2. 2012 8:17 Nový

Rozpor textu s nadpisem

celé vlákno

Podle nadpisu tvrdí Koletsos, že Řecko "je bezpečné", podle textu že "Řecko patří mezi nejnebezpečnější destinace".
Tak jak?

MoB
MoB (neregistrovaný) 131.207.140.---
28. 2. 2012 8:43 Nový

Re: Rozpor textu s nadpisem

celé vlákno

Je to bezpečně ta nejnebezpečnější destinace :)
Samozřejmě, takové tvrzení od Řeka celkem nepřekvapuje, asi by neřekl "nejezděte sem, je to o hubu... a hlavně nemluvte německy, a radši vůbec nevypadejte jako turista". I když věřím tomu, že tihle barabi se koncentrují v Aténách, i tak můžou ochromit např. leteckou dopravu nebo trajekty nebo prostě leccos. Adrenalinu si tak asi užijete mimo hlavní oblast bojů.

arsen.lazarevic aura:96
28. 2. 2012 9:53 Nový

Re: Rozpor textu s nadpisem

celé vlákno

Dobrý den, díky za upozornění. Chybu jsem opravil. Řecko je samozřejmě bezpečné :)