Jste bez kvalifikace? Amazon nabízí 110 Kč za hodinu

Jste fyzicky zdatní a nemůžete dlouho najít práci? Pak své štěstí můžete zkusit v Amazonu, který do svého distribučního centra v Dobrovízi u Prahy hromadně nabírá skladníky a další příbuzné profese, kterým nabízí 110 Kč za hodinu. 

Vedoucí se dostanou na 150 Kč za hodinu, k tomuto pracovnímu místu však potřebujete alespoň výuční list nebo maturitu a znalost angličtiny: Protože na školení budeme naše zaměstnance posílat do zahraničí a bude probíhat v angličtině, upřesňuje HR manažerka českého Amazonu Šárka Semeráková. Celkem Amazon vytvoří 1100 stálých pracovních míst, dalších stovky jich dočasně vzniknou před Vánoci.

Ač se zdá, že Amazon nabízí vysoké mzdy, v Dobrovízi patří k podprůměru a je otázkou, zdali se společnosti podaří sehnat dostatek pracovníků.

Češi srovnávají nabídky úvěrů, pak ale na úrok zapomenou ING Bank nabízí neaktivním klientům výhodnější úrok        
w
w (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
28. 4. 2015 17:48 Nový

Amazon nabízí 110 Kč za hodinu,

ale počítejte s pracovními podmínkami jak v severokorejské továrně.

jk
jk (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz
28. 4. 2015 19:14 Nový

amazon

My ty " podmínky " máme v německé firmě v Poličce a bereme 59,- na hod. Kdo nevěří, ať se podívá na nabídky práce ne ÚP.

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
29. 4. 2015 9:10 Nový

nabidka vice nez slusna

celé vlákno

Vzhledem k tomu, ze to je misto absolutne bez kvalifikace, takze prace pro jakoukoli lopatu, tak 110 na hod. neboli pres 18 tis. Kc mesicne je myslim hodne slusna nabidka, to nemaji na Morave ani nekteri kvalifikovani zamestnanci!!!

pidalin
pidalin (neregistrovaný) ---.marekstejskal.cz
30. 4. 2015 15:56 Nový

Re: nabidka vice nez slusna

celé vlákno

Je to hrubýho!!!! Takže pro bezdědnýho mladýho člověka co má vysoký daně to znamená asi 13500 čistýho za měsíc. To je plat za kterej se jim tam lidi nedaleko Prahy nepohrnou. Samozřejmě v Praze je hodně nezaměstnanejch absolventů ale po zapracování odtamtud zase rychle utečou, protože s timhle platem tam zaplatěj sotva nájem. To mam víc jako dělník v továrně na nábytek.