Hlavní navigace

Jezdíte s Liftagem? Nově jste při jízdě pojištěni proti újmě na zdraví

Sdílet

Přepravní platforma Liftago zavedla pojištění pro své pasažéry nad rámec standardního povinného pojištění řidičů taxi. Učinila tak ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA. Pokud nyní pojedete s Liftagem, jste automaticky pojištěni v rámci krytí na 35 000 000 Kč.

Pojištění pro licencovaná taxi je ze zákona povinné, u taxíků jde navíc o jeho komerční verzi. Liftago nad rámec tohoto pojištění poskytne automaticky všem svým pasažérům garanci tohoto pojištění a zjednodušení postupu v případě pojistné události, popisuje novinku Ondřej Krátký z Liftaga.

Pojištění platí automaticky pro firemní i soukromé jízdy ve všech devíti městech České republiky, kde Liftago působí, a to po celou dobu vaší jízdy ve voze. Pokud dojde během dohodnuté jízdy k nehodě, která vám způsobí újmu na zdraví, zaplatí vám UNIQA odškodnění do výše sjednaného limitu bez ohledu na to, u jaké pojišťovny má řidič povinné ručení. Pojišťovna sama se následně vyrovná s pojišťovnou řidiče.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 2. 2019 17:10

    Martin (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

    Haló! Dneska ráno se představovala nová banka. Jak se bude jmenovat a co chystá? Nepatří to do rubriky Právě se stalo?! :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).