Spočítejte si...

Zavřít

Je to definitivní, Axa Bank končí

Spekulace o tom, že Axa Bank končí, jsou potvrzeny. Pojišťovna Axa se rozhodla zaměřit na svůj hlavní byznys a banku po třech letech podle Hospodářských novin stahuje z Česka. Rozhodnutí také potvrdil Martin Vogel, generální ředitel finanční skupiny Axa pro Českou republiku a Slovensko.

V rámci dohody o odchodu také UniCredit Bank osloví klienty banky s nabídkou, že můžou k ní přejít s tím, že podmínky zůstanou zachovány. Hypoteční úvěry také přejdou pod UniCredit Bank.

Levnějšího plynu se jen tak nedočkáme, polská břidlicová revoluce se nekoná Nový program Citibank se zaměřuje na luxusní ubytování v hotelech        
...
... (neregistrovaný) 108.174.49.---
22. 5. 2013 11:56 Nový

....

Konečně...

pavel
pavel (neregistrovaný) 178.22.116.---
22. 5. 2013 14:29 Nový

platba přes kartu

ach jo abych přešel někam jinam, kde budou mít bezva kurz tak jak AXA, cetelem mi po chuti moc není

tobi
tobi (neregistrovaný) ---.cust.termsnet.cz
22. 5. 2013 16:49 Nový

pozor 250 Kč měsíčně za vedení účtu ! nenechte se napálit

celé vlákno

Podívejte se do ceníku Unicreditu než kliknete na souhlas. Za vedení účtu je 250 Kč měsíčně tzn. není zdarma a informace na stránkách AXA jsou zavádějící. Jejich šokovaní bankéři na call centru to potvrdily ! Zdarma je jen první rok (to se nikde nedočtete) a vydání karty je za 500 Kč :-)) No nevyužijte tu nabídku ....

janza
janza (neregistrovaný) 193.202.91.---
22. 5. 2013 18:26 Nový

Re: pozor 250 Kč měsíčně za vedení účtu ! nenechte se napálit

celé vlákno

Nevím jak vám, ale mě na infolince potvrdili, že pro klienty AXA je a bude tento poplatek pořád 0. Karta je součástí balíčku, bude tedy vedená zdarma (celou dobu). Standardní denní limit (při vydání) pro výběry z bankomatů je 40tis Kč.

Tak, tak ...
Tak, tak ... (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
22. 5. 2013 20:41 Nový

Re: pozor 250 Kč měsíčně za vedení účtu ! nenechte se napálit

celé vlákno

Na infolince není radno všem údajům věřit, a to ani tehdy, když se to vše nahrává. To již současní klienti po zkušenostech s Axou (a jejich coool IB) dávno vědí. Je totiž nade vše jasné, že ...

AXA = méně než standard.

A UCB si s nimi může podat ruku!!!

tobi
tobi (neregistrovaný) ---.cust.termsnet.cz
23. 5. 2013 9:00 Nový

Re: pozor 250 Kč měsíčně za vedení účtu ! nenechte se napálit

celé vlákno

Jejich ceník hovoří jasně - 250 Kč/měs a žádné vyjímky neobsahuje (ani tu roční). Při přechodu souhlasíte, že jste ho četl, že mu rozumíte a že s ním souhlasíte. Co je psáno to je dáno. Pokud Vám to Axa slibuje navždy zdarma nechte si to vystavit písemně s podpisem odpovědné osoby. Jinak uslyšíte při reklamaci klasické klišé: "Omlouváme se za nepřesné informace podané na infolince. Nicméně ceník, který jste četl (a to máme od Vás potvrzené) hovoří jasně." :-)

pája
pája (neregistrovaný) 88.102.142.---
23. 5. 2013 10:41 Nový

unicredit???

V nabídce mého internetového bankovnictví AXA jsou podmínky pro přechod k UNICREDIT-nic zmatenějšího jsem neviděl. Z této nabídky si vůbec nedokážu vyčíst, proč bych měl přejít k UNICREDIT, proč by to pro mě mělo být výhodnější apod. Jsou tu jen odkazy na Sazebník-po rozkliknutí je to změt nějakých nabídek, vůbec se v tom člověk neorientuje. Nabízejí mi nějaké MULTIKONTO-vůbec netuším, co si pod ním mám vybavit a kolik to stojí a jestli jsem tedy nějak zvýhodněn či nikoliv. Tedy za mě zřejmě nepřejdu. Bance, kde se člověk ztrácí v jejich sazebníku, nedůvěřuji. A za 1,5% úroku, no paráda :-)