Hlavní navigace

Je vrácený přeplatek příjmem?

Sdílet

Arsen Lazarevič 12. 3. 2012

Co dělat v případě vráceného přeplatku? Vrácení přeplatku se obecně věnuje ustanovení § 5 odst. 6 zákona o daních z příjmu. V podstatě si poplatník může zvolit, zdali si přeplatkem bude zvyšovat příjmy nebo snižovat výdaje. Vrácené přeplatky tedy není nutné zahrnout do příjmů.

Zdroj: fórum podnikatel.cz

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).