Hlavní navigace

IT eshop spustil prodej zboží, za které můžete zaplatit až za dva týdny

Sdílet

Gabriela Hájková 19. 9. 2014

IT eshop Mironet.cz spustil prodej na fakturu se splatností 14 dní. Za nákup tak můžete zaplatit až v průběhu 14 dnů od chvíle, co zboží získáte.

Služba je určena novým i stávajícím zákazníkům s tím, že pro firmy a podnikatele platí limit pro nákup tímto způsobem ve výši 50 000 Kč a pro zákazníky bez IČO do 10 000 Kč. Pokud si nákup rozmyslíte, můžete zboží do 14 dnů vrátit. 

Noví zákazníci se musí pro využití této služby na e-shopu zaregistrovat. Nákup na fakturu je pak za fixní poplatek 39 korun. V případě, že by zákazník opomněl s úhradou faktury, bez jakýchkoli sankcí se společnost připomene, naznačuje e-shop taktně s tím, že pro případ nedostatku hotovosti společnost nabídne i následné rozložení platby na více částek. 

Abyste mohli službu využít, není možné využít všechny způsoby zvolené dopravy. Kombinovat lze pouze s osobním odběrem v Praze, Brně, Plzni, Jablonci nad Nisou, Studénce, Teplicích, Rožnově pod Radhoštěm, Frýdlantu, Kladně, Příbrami, Uničově, Šumperku a Zlíně nebo zasláním přepravní službou a SMS urgencí či Express dopravou po Praze či Brně.

Firmy či podnikatelé s nákupem do 50 000 Kč mohou zvolit osobní odběr v Praze, Brně a Plzni. 

Na nákup na splatnost 14 dnů do 5000 Kč vám stačí registrace u Mironetu. Nákup se službou od 5000Kč do 10 000Kč je určen pro koncové zákazníky a živnostníky nad 21 let (pro schválení nákupu na splátky musíte být registrovaným zákazníkem eshopu, zadat rodné číslo, číslo a platnost občanského průkazu)Nákup na splatnost 14 dnů do 50 000 Kč je pro živnostníky a firmy registrované u Mironetu se třemi a více řádně zaplacenými nákupy. Nákup na splatnost je u této nabídky podmíněn podpisem smlouvy s VIP obchodníkem Mironetu. 

Limit pro nákup se dále mění podle počtu nákupů:

  • Při prvním nákupu můžete nakoupit zboží až do 5000Kč
  • Při druhém a třetím nákupu můžete nakoupit až do 7000 Kč
  • Při čtvrtém nákupu můžete nakoupit zboží až za 10 000 Kč
Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).