Hlavní navigace

Investiční sociální síť eToro vstoupila do Česka. Pomáhá jí Sberbank

Sdílet

Jiří Hovorka 8. 3. 2018

Sociální obchodní síť eToro vstoupila s podporou Sberbank CZ do Česka. Investory láká do prostředí, kde spolu mohou komunikovat, projednávat své investiční strategie nebo kopírovat úspěšnější investory. Platforma je nově k dispozici v českém jazyce. Investovat lze do akcií, ETF, měnových kurzů po nejrůznější indexy či do největších kryptoměn.

Sberbank na registraci do investiční platformy kromě jiného láká na svém webu. Do ostrého obchodování s vlastními finančními prostředky doporučujeme se pustit až poté, co si platformu nejprve sami vyzkoušíte s virtuálními 100 000 USD, radí banka zájemcům o novinku.

Sberbank CZ podporuje nové technologie a využívání robotiky v bankovnictví. eToro unikátně propojuje svět investic se sociálními sítěmi. A s uvedením na český trh se lokálním investorům otevírá možnost komunikovat a vzájemně se propojovat při rozhodování o svých investicích, říká Jiří Antoš, člen představenstva Sberbank CZ.

Vztah se Sberbank v dalších částech světa nám umožnil získat významný počet investorů, k nimž bychom se jinak velmi pravděpodobně složitě dostávali. Chceme na tomto úspěchu stavět a dále rozšiřovat naši globální komunitu. Vstup do České republiky je toho jasným důkazem, říká Yoni Assia, generální ředitel eToro. Tato obchodní síť má po celém světě více než devět milionů registrovaných investorů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).