Hlavní navigace

Home Credit má novou půjčku. Slibuje svobodu při splácení

Sdílet

Jiří Hovorka 11. 10. 2018

Home Credit prodává nový revolvingový úvěr pod názvem Flexibilní půjčka. Jde o revolvingový úvěr, který umožňuje libovolně měnit výši měsíčních splátek podle aktuální situace klienta. K tomu je třeba každý měsíc poslat sjednanou minimální splátku, a to bez jakéhokoliv oznamování. Splacené peníze pak mohou klienti opakovaně využívat bez dalšího schvalování či ověřování. Vyřízení, vedení i doplacení půjčky je bez poplatků.

Náš úvěr poskytuje klientům svobodu. Víme, že každého můžou potkat nepředvídatelné životní situace, a někdy finanční závazky převýší možnosti jejich splácení. Snažíme se vyjít zákazníkům vstříc, a proto přicházíme s půjčkou, která umožní flexibilní splácení i flexibilní čerpání, uvádí Jan Vašíček, brand manager společnosti Home Credit. Například minimální splátka u 100 000 korun je 1750 korun.

Reprezentativní příklad na webu Home Creditu pak říká, že při splacení 100 tisíc korun za rok, což představuje průměrnou měsíční splátku kolem 9000 korun, je RPSN ve výší 14,8 procenta.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 2. 2019 0:14

    Petra (neregistrovaný) 2a02:768:9309:----:----:----:----:----

    No, svoboda vždycky musí mít nějaké hranice.. nicméně Homecredit půjčka je podle mě fakt jedna z nejlepších na trhu. Já jsem si ji nedávno taky brala, konkrétně tuhle: https://www.hyperfinance.cz/pujcky/home-credit-pujcka/ , a nemám sebemenší problém. Naopak, celé vyřízení proběhlo fakt hladce a ještě k tomu mám možnost si kdykoliv zvýšit nebo snížit splátky. Rozhodně doporučuji!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).