Dne 4. března 2015 proběhne další ročník veletrhu pracovních příležitostí iKariéra. Pořádá ji studentská organizace IAESTE ČVUT na fakultách v dejvickém kampusu Českého vysokého učení technického v Praze a Národní technické knihovně.
Veletrhu se bude účastnit více než 130 českých i mezinárodních firem. Návštěvníci zde mohou získat například témata pro své diplomové práce nebo se přímo ucházet o pracovní pozice a získat rady a informace o tom, co firmy od adeptů požadují.
Součástí veletrhu je i doprovodný program, jehož součástí je například možnost konzultace životopisů u Kariérního centra ČVUT, foto koutek pro pořízení profesionálních portrétových fotografií nebo semináře a informační přednášky firem.
Celý veletržní den zakončí panelová diskuze. Letošním tématem je “Uplatnění techniků – statistiky vs. realita.”.