Hlavní navigace

Generali Česká pojišťovna výrazně zvýšila limity u podnikatelského pojištění

12. 1. 2021

Sdílet

Generali Česká pojišťovna výrazně navýšila pojistné limity u klíčových pojistných rizik podnikatelské pojištění s názvem ProfiPlán. Navýšené pojistné limity se dotýkají oblasti pojištění majetku a oblasti pojištění odpovědnosti.

Majetek

U živelních událostí se zvyšuje původní limit ze 150 na 600 milionů korun. V případě pojištění rizika odcizení se pojistný limit navýšil z původních 60 na 200 milionů korun. Dvojnásobný limit nově platí také pro pojištění strojů, kde byl navýšen na 200 milionů korun.

U pojištění elektroniky se  pojistný limit zvýšil z 50 na 100 milionů korun.

Odpovědnost

Původní limit 30 milionů byl nově navýšen na úroveň 50 milionů korun.


Pojištění ProfiPlán je určeno pro SME (malé a střední firmy), a to jak fyzické, tak právnické osoby, ale také municipality, veřejnou správu, nadace či spolky. U nové struktury tohoto pojištění jsou automaticky v ceně něktreré sublimity, např. pojištění odpovědnosti za škodu na věcech užívaných a převzatých nebo čisté finanční škody. V případě pojištění staveb se pod pojistnou ochranu dostávají rizika přepětí či zatečení atmosférických srážek nebo náraz vozidla. 

Pojišťovna na jaře 2021 chystá ještě rozšíření produktu o ojištění profesní odpovědnosti, pojištění D&O, pojištění kybernetických rizik, stavebních montáží, zdravotnických zařízení i asistenčních služeb.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).