Hlavní navigace

Liška má (opět) akci na stavební spoření, získat můžete až 3500 korun

Sdílet

Lenka Kašparová 11. 1. 2021

Českomoravská stavební spořitelna (Liška) nabízí od 11. ledna 2021 dvě akce na stavební spoření. Pokud už nyní máte běžný účet od ČSOB a založíte si stavebko u Lišky, můžete získat slevu na vstupním poplatku ve výši 2500 korun. Vaše roční zhodnocení při ideální formě spoření tak může dosáhnout 3,8 %. Jestliže běžný účet u ČSOB nemáte, a rozhodnete se si ho společně se stavebním spořením založit, připíše vám banka při jeho aktivním používání odměnu ve výši 1000 korun.

Jestliže si tedy založíte běžný účet u ČSOB a současně stavební spoření od Lišky (která je součástí skupiny ČSOB), získáte slevu na vstupním poplatku 2500 korun u stavebka, a k tomu i bonus za aktivní využívání běžného účtu 1000 korun, které vám banka připíše na běžný účet. Dohromady tedy 3500 korun.

V případě, že běžný účet u ČSOB nemáte, a ani si ho neplánujete zřídit, můžete využít další akce, která běží od 11. ledna 2021. Při založení stavebního spoření s cílovou částkou do 150 tisíc korun, získáte slevu na vstupním poplatku ve výši 1500 korun. Zmíněná akce platí do konce letošního března, a jestliže ji využijete, váš maximální výnos ze stavebka dosáhne 3,6 %.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).