Spočítejte si...

Zavřít

GE Money Bank nabízí nově Offsetovou hypotéku

GE Money Bank rozšířila svou nabídku úvěrů o Offsetovou hypotéku. Ta umožňuje klientům zkrátit dobu splácení nebo snížit měsíční splátku. Úroky se zákazníkům s Offsetovou hypotékou počítají pouze z rozdílu mezi výší hypotéky a zůstatkem na běžném účtu. Čím více má klient na běžném účtu, tím méně platí za hypotéku, vysvětluje zpráva banky.  

Výši splátky banka aktualizuje pode průměrného zůstatku na běžném účtu za poslední měsíc a podle aktuální jistiny úvěru. Finanční prostředky na účtu jsou k dispozici bez omezení.

Offsetovou hypotéku lze u GE Money Bank mohou získat klienti s úvěrem od 1 500 000 Kč. Je možné ji čerpat do 80 % hodnoty nemovitosti s možností variabilní nebo pevné úrokové sazby (fix 1,3,5 let). S variabilní sazbou lze splácení rozvrhnout maximálně na 25 let, v případě fixní sazby na 30 let.

Minimální výše zůstatku na běžném účtu, který se započítává ve prospěch Offsetové hypotéky, není omezena, maximální je pak 30 % z aktuální výše zůstatku úvěru. 

Absolventi si stále hůře hledají práci, mluví se o ztracené generaci Euro přežije, věří ekonomové        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
20. 5. 2013 12:56 Nový

uz jsem se na ni v GE ptal

jednak je vyse offsetu omezena na 30% a za dalsi urok u offsetove hypo Vam daji o neco vyssi nez kdyz vezmete normal hypo, takze suma sumarum tyto podminky delaji z teto nabidky totalni nesmysl, zaplatite tak jako tak, akorat budete mit vnitrne pocit, ze neplatite uroky z cele castky, ale skutek utek