Spočítejte si...

Zavřít

GE Money Bank nabízí ke kreditce tři balíčky odměn

GE Money Bank při sjednání do konce října (s možností prodloužení akce) nabízí svou kreditní kartu MoneyCard Plus se třemi balíčky zvýhodnění. 

První vrací 10 % z každého nákupu na internetu (tedy k původnímu 1 % banka přičítá 9 % z nákupu na e-shopu). Odměnu je možné zvýšit nákupem u partnerů programu Bene+. 


GE MB

příklad  výhod při nákupu a při nákupu u partnerů

Druhý balíček vrací 8 % z každého nákupu v lékárně, drogerii a parfumerii. Odměnu je možné zvýšit nákupem u partnerů programu Bene+. 


GE MB

příklad výhod při nákupu a při nákupu u partnerů

Třetí výhoda vrací 5 % z nákupů v obchodech s potravinami (nejen za nákup potravin). Odměnu je možné zvýšit nákupem u partnerů programu Bene+. 

příklad výhod z nákupů a z nákupů u parnerů
Autor: GE MB

příklad výhod z nákupů a z nákupů u parnerů

Za měsíc si z každým z balíčků můžete přilepšit o 500 Kč. Výhodnější podmínky banka bude poskytovat během čtyř měsíců (celkem můžete maximálně navíc získat 2000 Kč). 

Banka poskytuje kartu první rok bez poplatku za vedení a vystavuje ji na pobočkách počkání. 

Pro všechny žadatele o kreditní kartu MoneyCard Fix od října 2014 do konce ledna 2014 také platí nabídka 0% úrok na platby kartou u obchodníků nebo na internetu po dobu prvních 3 měsíců (vyjma příkazů k úhradě) od uzavření smlouvy.

Česká spořitelna umožňuje kompletní správu platebních karet přes internetové bankovnictví Jak se platí s kartou přes čidlo na otisk prstu (VIDEO)        
doktor
doktor (neregistrovaný) 81.30.250.---
23. 10. 2014 2:44 Nový

Neaktuality

celé vlákno

Musím se podělit o názor, že v poslední době měšec nezastává vůbec dobře svůj sloupeček novinek..Opět další důkaz, že redakce spí nebo se vrtá v nose..Tyto výhody už nabízí GE 23 dní a příští pátek akce končí, pokud jí tedy neprodlouží :-)

dalich . aura:94
24. 10. 2014 13:56 Nový

Re: Neaktuality

celé vlákno

Díky za reakci. To byla spíše připomínka, píšeme, že akce končí v říjnu. Polepšíme se :)