Hlavní navigace

FLEXI životní pojištění nově kryje více rizik

Sdílet

Pojišťovna České spořitelny inovovala od ledna 2016 životní pojištění FLEXI. Za stejné peníze nyní kryje více diagnóz vážných onemocnění a nabízí i slevy:

  • Sleva za komplexní rozsah pojištění – slevu na pojistném získáte, pokud součet sjednaných pojistných částek vážných rizik (smrt, invalidita, vážné nemoci a úrazy) dosáhne minimálně 500 000 Kč. Pro splnění této podmínky může být na smlouvě sjednáno jen jedno riziko. S vyššími pojistnými částkami se sleva zvyšuje. Můžete tak dosáhnout tří stupňů slevy – základní, střední a maximální. Nejvyšší slevy dosáhnete při součtu pojistných částek nad 1,5 mil. Kč. 
  • Nové diagnózy vážných onemocnění – nově pojišťovna plní také za Crohnovu chorobu, amyotrofickou laterální sklerózu, významné poškození mozku způsobené úrazem a stavy vedoucí k syndromu krátkého střeva s nutností totální parenterální umělé výživy.
  • Dětská bezmocnost – lze si sjednat nové riziko pro případ nutné dlouhodobé péče. Sjednanou pojistnou částku pojišťovna vyplatí jednorázově.
  • Doprovod dítěte při hospitalizaci – nově je hrazen doprovod zákonného zástupce při hospitalizaci dítěte do 7 let, a to od 15. dne pobytu v nemocnici.

Produktové úpravy platí jak pro nové klienty, tak i pro klienty, kteří FLEXI životní pojištění již mají sjednané. Stávajícím klientům se část vylepšení do smlouvy zavádí automaticky bez vlivu na cenu pojistného. Ostatní možnosti, které mají na cenu pojistného vliv, si můžete do stávající smlouvy doplnit pomocí dodatku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).