Hlavní navigace

ERV pojišťovna nově kryje covid-19 i u levnějších variant cestovního pojištění

24. 6. 2021

Sdílet

ERV Evropská pojišťovna nově kryje léčebné výlohy spojené s onemocněním covid-19 i na cestách do oranžově, červeně a tmavě červeně označených zemí v rámci Evropy i v rámci levnějších variant cestovního pojištění (přesněji od varianty Za poznáním a vyšší).

Tzv. semafor s barevnými skupinami zemí dle rizika nákazy najdete  na webu ministerstva zahraničních věcí.

Zatímco doposud cena pojištění do destinací v tomto rozsahu vycházela zhruba na 110 Kč na den, nyní je možné zde rizika spojená s covid-19 lze pojistit zhruba za 40 Kč na den. Pro cesty po Evropě mohou klienti získat také dodatečnou 20% slevu na pojištění Sbaleno sjednané online. Od 15. června si pro cesty po Evropě stačí sjednat i levnější balíček pojištění Sbaleno, konkrétně ve variantě „Za poznáním“, jehož cena je téměř třetinová, uvedl Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny s tím, že tato varianta je vhodná pro všechny, kdo nechtějí trávit čas hlídáním, v jaké barvě na semaforu se jejich dovolenková destinace nachází.

Pojišťovna také nabízí klientům balíček ERV Extra, který připojistí situace, kdy klient musí prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět, např. nevpuštění do letadla.

Pojišťovna do územní platnosti Evropa zahrnuje i všechny země okolo Středozemního moře (např. Egypt či Tunisko).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).