Hlavní navigace

Aplikace DoKapsy umí zaplatit za parkování, MHD i pohonné hmoty

24. 6. 2021

Sdílet

Aplikace DoKapsy od ČSOB nově uživatelům umožňuje ve vybraných městech platit za jízdenky v MHD a na čerpacích stanicích hypermarketů Globus hradit i pohonné hmoty. Průběžně se také rozšiřuje seznam míst, kde je možné s aplikací platit za parkování, které v současnosti pokrývá přes 40 míst po ČR. Při uložení SPZ a platební karty do aplikace se dá parkování prodloužit přes mobil.

Banka rozšířila také funkce virtuální asistentky Kate, která má pomáhat s běžnou bankovní agendou. Do aplikace se také dají nahrát věrnostní karty a pak je prokazovat čárovým kódem na displayi a sama platforma nabízí každý měsíc nové slevové akce pro uživatele.

Aplikaci si může stáhnout kdokoliv, není potřeba být klientem ČSOB nebo Poštovní spořitelny. Klienti ale mají funkce navíc. Např. si sem mohou nahrát platební karty do Google Pay nebo získají výhodnější kurz při platbách v zahraničí, výběru z bankomatů nebo při platbách na zahraničních e-shopech.

Aplikaci je možné stáhnout přes Google Play, App Store nebo QR kód na webu banky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 7. 2021 14:58

    bez přezdívky

    Prosím o radu nějakého odborníka, zda lze dostat pomocí m-platby peníze z mého mobilního tarifu na můj bank. účet, popř. poslat platbu na cizí účet... Vím jen, že m-platbou mohu zaplatit jen na některých e-shopech..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).