ERV Evropská pojišťovna představila nové celoroční pojištění MultiTrip. Kromě klasické pojistné ochrany v sobě zahrnuje také specializovanou cestovní asistenci a péči sítě Euro-Center na všech kontinentech.
Pojištění má dvě varianty – Comfort a Premium, přičemž u každé z nich můžete volit pojistnou ochranu v rámci Evropy nebo celého světa. Pojistné můžete sjednat ve verzi se spoluúčastí nebo bez ní.
V rámci pojištění během roku není omezen počet cest. Každá ale smí trvat maximálně 45 dní.
Pojistku je možné obsluhovat výlučně přes mobilní aplikaci, v níž jsou všechny informace o pojistce a kontakty na asistenční službu. Můžete si do ní nahrát cestovní i osobní doklady. Přes aplikaci do budoucna pojišťovna plánuje umožnit také obnovu celoročního pojištění, up-selling nebo likvidaci běžných škod.